І чим частіше господиня прибирає в будинку - тим краще для здоров'я сім'ї. Однак для чищення та миття різних предметів необхідно використовувати спеціальні миючі засоби, які володіють специфічним складом хімікатів.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяНаприклад, засіб для миття підлог не підходить для протирання дзеркал і навпаки. Склади миючих засобів визначають рівень допустимого очищення предмета і не мають негативного впливу на зовнішній вигляд і корпус виробу.
Не всі господині добре обізнані в різноманітності миючих засобів для будинку. А тому часто використовують одне-два для прибирання всього помешкання. Найчастіше використовується засіб для миття посуду, яке за своїм складом схоже на мило, а значить, швидше за все, володіє щадним ефектом.
Але це не так. Наприклад, миючим засіб категорично заборонено мити кавоварку - ні сам апарат, ні його деталі. Вся справа в тому, що частинки миючого засобу не до кінця змиваються, і оскільки найчастіше кавоварка не встигає повністю висохнути до наступного приготування напою, кава буде володіти мильним смаком.
Також не можна мити миючими засобами посудомийну машину. Для цього продаються спеціальні капсули і гелі.
Не можна мити засобом для посуду чавунний посуд. Звучить як парадокс, проте з миючими засобами часто стирається захисне покриття такого посуду, а значить використовувати його після буде небезпечно.
Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що лікарі назвали напій, який ефективніше інших знижує рівень холестерину в крові.
Нагадуємо, що медики назвали продукти харчування, які мають високий рівень пробіотиків.
Також портал Hyser інформував, що доктора назвали найкращу кашу, яка більше за інших необхідно організму людини в зимовий сезон.