Людський організм, коли здоровий, працює як ідеальна машина, при цьому будь-який біль вказує на "несправність" і організм потребує лікування або реабілітації. А ось на відчуття дискомфорту мало хто звертає увагу і даремно. Адже запущена печія-це перший дзвіночок розвитку раку стравоходу.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяІ правда, постійно роздратований стравохід з часом може привести до синдрому Барретта (передраковий стан). А ще печія може бути симптомом виразки шлунка або порушення роботи жовчного міхура.
Слід пам'ятати, що підвищена кислотність шлунка може бути одноразовим явищем, яке може виникнути в результаті переїдання. Тоді вона швидко проходить і людина швидко повертається до нормального життя.
У той же час, нічні напади печії є приводом звернутися за консультацією до фахівця, так як печія вночі у здорових людей не зустрічається.
Професор медицини в Університеті Еморі Луїза Чанг є кілька потенційних рішень для полегшення нічної печії, і вони можуть допомогти в крайньому випадку. Про це пишуть РосСМИ.
Так, в першу чергу лікар радить відмовитися від пізнього прийому їжі. Вона рекомендує не їсти за 2-3 години до сну, щоб перед сном шлунок не працював на знос і було достатньо часу для травлення.
По друге, фахівець рекомендує відмовитися від деяких продуктів і напоїв, таких як алкоголь, цитрусові, м'ята, жирні смажені продукти, деякі прянощі.
Важлива, як виявилося, і одяг для сну. За словами фахівця, занадто щільно облягаючий одяг може видавлювати кислоту з основного місця входу в шлунок. Піжами вільного крою або нічну білизну допоможуть знизити тиск і запобігти загостренню ГЕРХ.
Ну і останній спосіб" загасити " нічну печію - ліки, ось тільки їх можна застосовувати, тільки після консультації з лікарем. Виявляється, існують блокатори Н2-рецепторів (або інгібітори протонної помпи), які блокують або знижують вироблення кислоти в шлунку.
Раніше Hyser писав про те, як визначити рак порожнини рота.
Також портал Hyser інформував, що медики розповіли про небезпеку споживання імбиру.
Нагадуємо, що лікарі розповіли, яке насправді тиск вважається нормою.