Багато людей регулярно купують мінеральну воду, не контролюють її вживання та навіть не підозрюють, що тим самим можуть завдати непоправної шкоди організму.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяДля початку визначимо, чим мінеральна вода відрізняється від звичайної.
Як відзначають медики, мінеральна вода містить певні мінерали в певній кількості. Вона використовується в першу чергу для лікування різних хронічних захворювань. Не рідко з таких вод роблять компреси та навіть приймають ванну.
Склад мінералів, розчинених у воді, грає дуже велику роль, тому мінеральні та мінерально-столові води класифікують саме по сольовому складу.
Також води класифікують за газовим складом і специфічним елементам: вуглекислі, сірководневі, азотні, бромисті, йодисті, кремнієві та ін.
Кожна вода підійде для терапевтичних цілей у певних умовах, і там, де одна може допомогти, друга зашкодить.
Їдальня або звичайна питна вода містить не більше 1 г або 1000 мг розчинених солей на літр, кількість кальцію, магнію, натрію та інших мінералів в ній також підлягає ретельному контролю, тому таку воду можна вживати щодня.
Лікарі не рекомендують регулярно пити мінеральну воду здоровим людям, оскільки це може привести до проблем з кров'яним тиском, до захворювань нирок, серцевої недостатності та хвороб травної системи.
Медики також відзначають, що мінеральна вода не сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму, тому реклама, яка стверджує це, нахабно бреше.
Пам'ятайте, що звичайну питну воду можна пити практично без обмежень, в той час як мінеральною водою краще надмірно не захоплюватися: не варто пити її літрами, особливо якщо мова йде про сильномінералізовані води (понад 10 г/л).
Раніше "Нyser" писав про те, що вчені з'ясували, який напій допомагає людям з підвищеним тиском.
Також наш портал повідомляв, лемонграс названо найкращим напоєм для пам'яті.