Деякі продукти не варто їсти на голодний шлунок, оскільки це може призвести до неочікуваних наслідків зі здоров'ям.

Річ в тім, що від першого прийому їжі може залежати стан організму протягом всього дня. Тому до вибору продуктів на сніданок потрібно віднестись серйозно, про що попереджають лікарі. В деяких продуктах просто містяться кислоти і соки, які можуть ускладнювати процес травлення, а також провокувати кислотні реакції і судоми. Про це пише "ChangeUA".

Список продуктів, які не можна їсти натщесерце, фото: YouTube

Наприклад, на порожній шлунок протипоказані цитрусові. Медики наголошують, що при вживанні з ранку апельсина, лимона, ківі і навіть винограду може з'явитися печія, подразнення та інші проблеми зі шлунком. Від йогурту на сніданок теж краще відмовитись, оскільки в цьому продукті є молочна кислота. Тому пізніше, після його вживання може теж виникнути печія і подразнення слизової шлунка.

Якщо сильно хочеться, то краще йогурт з'їсти вже після основного прийому їжі. Банани зранку натщесерце не кращий вибір через те, що фрукт містить велику кількість калію і магнію, і в результаті в крові може порушитися баланс цих мінералів.

Банани на голодний шлунок вживати не можна, фото: YouTube

Деякі напої, а саме чай та кава на голодний шлунок теж краще не вживати. Все тому що кофеїн підвищує кислотність шлункового соку, якщо вживати його натщесерце. Окрім цього, цей напій може стати причиною і інших проблем зі здоров'ям, у тому числі нетравлення, головного болю, печії.

Чай у свою чергу здатний пригнічувати секрецію шлункового соку і ускладнювати процес травлення.

Раніше "Нyser" писав про те, що медики назвали молочні продукти, які омолоджують організм.

Також наш портал повідомляв, що медики розповіли, чому не варто вживати яйця на сніданок.

Нагадуємо, що регулярне вживання вівсяної каші може негативно позначитися на здоров'ї.