Вчені назвали продукти, які прискорюють процес старіння нашого організму.

Тобто якщо виключити їх з раціону, то шкіра буде виглядати більш здоровою і покращиться ваш загальний стан. Наприклад, варто відмовитись від наповненого шкідливими трансжирами маргарину, який тільки збільшує ризик хронічних захворювань і часто призводить до онкології. Про це повідомляють "Вести-ua.net".

Від яких продуктів ми швидше старіємо, фото: YouTube

Жири, присутні у маргарині, також порушують водний баланс в організмі, що з часом здатне привести до безлічі зморшок і викликати передчасне старіння внутрішніх органів. Між іншим, напівфабрикати теж містять у своєму складі дуже багато жирів і вуглеводів, солі, надлишок в організмі якої веде до набряків і поганого стану шкіри.

Разом з енергетичними напоями різко підвищується всмоктуваність кофеїну, що може привести до гіперстимуляції травного тракту, нудоти, блювоти, діареї та болей в животі. А ще в них багато цукру, натрію, кислоти, кофеїну. Відмовтесь від енергетиків, якщо не хочете постаріти на десять років раніше.

Багато продуктів шкідливі для нашої шкіри, фото: Сhange.UA

Солодощі теж протипоказані, адже в них присутня велика кількість споживаної глюкози - це ідеальні умови для запуску хронічних захворювань. При вугровій хворобі виключіть з раціону хліб, макарони і ще багато продуктів, що складаються з білої муки, оскільки вони містять "швидкі" вуглеводи і цим тільки шкодять шкірі.

Цукор, який є шкідливим для шкіри, про що вже згадувалось, є і в алкоголі, тому ним зловживати теж не рекомендується. Це стосується і м'ясної продукції у вигляді ковбаси і сардельок, в які додають нітрати та нітрити, які підвищують ризик онкологічних захворювань, а в організмі трансформуються в вільні радикали, викликаючи окислення клітин.

Раніше "Нyser" писав про те, що медики склали список продуктів, завдяки яким ви не замерзнете в морози.

Також наш портал повідомляв, що медики розповіли, чому не варто вживати яйця на сніданок.

Нагадуємо, що улюблена закуска українців може бути дуже небезпечною.