Не варто зловживати кавою, якщо непокоїтесь за стан свого серця.

Річ в тім, що саме серцево-судинні захворювання часто стають причиною смерті, згідно зі статистикою. Тому запускати своє серце не варто, адже, наприклад, та ж ішемічна хвороба серця може привести до серцевої недостатності, якщо її не лікувати. Серцева недостатність, як правило, є наслідком того, що серце щосили намагається перекачувати кров по тілу, пишуть "Вести-ua.net".

Як і скільки пити каву, щоб мати здорове серце, фото: YouTube

Взагалі будь-яка хвороба серця є результатом того, що воно стає занадто слабким або жорстким. Так, наприклад, було доказано, що можна знизити свої шанси на розвиток серцевої недостатності в більш пізньому віці, якщо просто регулярно пити каву. Тобто якщо щодня вживати хоча б одну чи декілька чашок кави хронічної серцевої недостатності можна буде уникнути.

Варто відзначити, що річ йде про користь звичайної чорної кави. Оскільки інша кава, включаючи лате і капучино, може бути занадто калорійною з додаванням цукру. Окрім того, за словами вчених, кава без кофеїну теж не матиме позитивного ефекту на серце, на відмінно від кави з кофеїном.

Вчені розповіли, чим корисна звичайна чорна кава, фото: Укрінформ

Взагалі вчені з'ясували, що кава має ряд переваг для здоров'я. Вона, наприклад, сприяє схудненню, підвищенню рівня енергії і навіть знижує в декілька разів ризик діабету. Також вона здатна захистити від деменції та хвороби Паркінсона.

Разом з тим, варто відзначити симптоми серцевої недостатності, серед яких задишка без очевидної причини, постійне відчуття виснаження і опухлі щиколотки або ноги.

Раніше "Нyser" писав про те, що ці напої перед сном допоможуть швидко позбавитися від зайвого жиру і "почистять" організм від токсинів.

Також наш портал повідомляв, що були названі напої, які категорично не можна пити вранці.

Нагадуємо, що медики розповіли, кому категорично заборонено пити гарячий чай.