Експерти пообіцяли відразу три магнітних бурі в лютому і одна з них видалась самою затяжною.

Так от ця затяжна буря почалась в кінці першого тижня лютого і досягла свого піку інтенсивності 9 числа. Проте це ще не все і протягом місяця очікується кілька сплесків геомагнітних коливань. Зокрема мова йде про магнітні бурі, які прогнозуються також 15 і 22 лютого. Разом з цим, можливі теж невеликі магнітні сплески 7 і 27 лютого, про що повідомляє "meteoprog.ua".

Українців накриє потужна магнітна буря, фото: YouTube

Незалежно від сили геомагнітних коливань вони можуть позначитись на стані здоров'я кожної людини. Більш того, магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. В тому випадку, якщо такий вплив буде довшим ніж зазвичай, то тим більш виснаженою і роздратованою стає людина.

У зв'язку з цим, берегтись варто як метеозалежним людям, так і здоровим. Проте є можливість уникнути або зменшити вплив сонця на своє здоров'я під час магнітних бур.

Експерти розповіли, як вберегтися в період магнітних бур, фото: YouTube

Таким чином, експерти рекомендують в указані дні проводити менше часу на сонці. Також не завадить зробити ранкове тренування - всього кілька простих вправ поліпшать кровообіг, позбавлять від стресу і погодної залежності. Корисними будуть зокрема дихальні вправи, наприклад, під час ходьби.

Окрім всього цього, приймайте контрастний душ, змінюючи холодну і гарячу воду кожні 10-15 секунд. Усі ці, на перший погляд, прості рекомендації допоможуть уникнути наступних наслідків від сплеску геомагнітних коливань: болю в суглобах, безсоння або, навпаки, підвищеної сонливості, дратівливості, слабкості, поганого загального самопочуття і не тільки.

Раніше "Нyser" писав про те, що нумеролог розповів, що слід робити, щоб заманити удачу і багатство.

Також наш портал повідомляв, що українцям розповіли про погодні аномалії лютого.

Нагадуємо, що астрологи розповіли, які знаки Зодіаку казково розбагатіють у 2021 році.