Британські фахівці шляхом досліджень виявили продукт, який здатний скорочувати життя.

Таким чином, було доведено, що вживання червоного м'яса, особливо бекону і сосисок, підвищує ризик смерті у чоловіків і разом з ним може спровокувати появу у них хронічних захворювань таких, як ішемічна хвороба серця. Тому лікарі радять чоловікам замінити м'ясо на боби, горіхи і сою, оскільки це піде їм на благо. Про це повідомляє "ChangeUA".

Медики назвали популярний продукт, який суттєво скорочує життя, фото: TouTube

Між іншим, до проведення згаданого вище дослідження інший фахівець, який є доктором медичних наук, Юрій Сиволап розповів, яку смертельну небезпеку становлять деякі популярні закуски до алкоголю. Зі слів нарколога, велика кількість алкоголю і обжерливість погано позначаються на стані підшлункової залози і можуть призвести до нападу гострого панкреатиту - смертельно небезпечного стану.

Зокрема, алкоголь шкідливо поєднувати з тістечками і тортами з кремом, шоколадом, який дуже боляче вдаряє по підшлунковій залозі. Разом з тим, від свіжих помідорів, жирного смаженого м'яса, гострих закусок, маринованих огірків, винограду, дині, кавуна, у якості закуски до спиртного варто також відмовитись, оскільки це може негативно позначиться на стані вашого здоров'я.

Деякі продукти особливо шкідливі для чоловіка, а чому саме, розповіли фахівці, фото: YouTube

До речі, взагалі в залежності від виду алкоголю підбирають закуски. Горілку рекомендується поєднувати з пельменями, копченою рибкою чи вінегретом. Для вина чудово підходять сири і фрукти, а до пива страви з м'яса і птиці.

Раніше "Нyser" писав про те, від яких хвороб можна позбутися, якщо пити натщесерце ложечку оливкового масла.

Також наш портал повідомляв, що медики назвали молочні продукти, які омолоджують організм.

Нагадуємо, що лікарі назвали продукти, які провокують хронічні хвороби.