Таким чином, деякі молочні продукти вважаються дуже корисними для здоров'я, а тому лікарі вважають недоцільним від них відмовлятись.

В разі відсутності якихось протипоказань фахівці радять вживати молочні продукти, оскільки вони дуже корисні для організму. Більш того, деякі з них можуть навіть уповільнити процес старіння організму, про що повідомляє "РБК-Україна".

Медики назвали молочні продукти, які омолоджують організм, фото: YouTube

Зокрема корисний в цілому кисломолочний сир, в якому міститься багато кальцію, який є необхідним для здоров'я нігтів, волосся і зубів. Також в ньому присутній вітамін В, завдяки якому з часом покращується стан шкіри і сповільнюється процес старіння.

В склад молока входить вітамін D, якого особливо потребує наш організм взимку. Але не варто цим напоєм зловживати жінкам, адже у великій кількості воно може стати причиною появи "апельсинової кірки". Кефір же допомагає поліпшити мікрофлору кишківника і навпаки рекомендується тим, хто має намір схуднути.

Експерти рекомендують до вживання кисломолочний сир, фото: YouTube

Позитивно на роботу внутрішніх органів впливає ряжанка, яка ще й допомагає знизити показники тиску, тому зокрема рекомендується гіпертонікам. Такий кисломолочний напій як Айран рахується екзотичним, проте зданий нейтралізувати активність шкідливих мікроорганізмів і зміцнити здоров'я.

З приводу протипоказань до молочних продуктів, про які йшла мова вище, до них відносяться: підтверджена непереносимість лактози чи високий рівень інсуліну в крові. Річ в тім, що було встановлено, що 75% людей в усьому світі не здатні засвоювати лактозу в дорослому віці, тобто мають лактозну непереносимість. От таким людям краще не вживати молочні продукти.

Раніше "Нyser" писав про те, що лікарі назвали продукти, які провокують хронічні хвороби.

Також наш портал повідомляв, від яких хвороб можна позбутися, якщо пити натщесерце ложечку оливкового масла.

Нагадуємо, що лікар Комаровський розкрив небезпеку найпопулярнішої каші.