Ніхто не заперечуватиме, що пні, які залишаються після зрізання дерев на ділянці, часто стають справжнім "головним болем" для українців. Ще б пак, вони займають багато корисного простору, псують зовнішній вигляд ділянки, а ще дерева, що розкладається, є оптимальним середовищем для розвитку патогенних мікроорганізмів і, відповідно, загрозою для інших насаджень. Саме тому проблему пнів потрібно вирішувати кардинально.

І справді, навіть маленький пеньок, що залишився від звичайного фруктового дерева, заважає нормально постригти траву або копати грядки на дачі. Крім того, людина постійно ризикує спіткнутися, проходячи поряд.

Отже, якщо пень у діаметрі сантиметрів 30-40 і більше, не працюйте його обкопувати, потім рубати коріння, витягати їх із землі шматками. Іноді ця каторжна праця таки дає результат. Але є ризик, що ви протанцюєте навколо пенька з тиждень, а він так і залишиться стирчати посеред городу.

Для початку візьміть дриль із насадкою для великих отворів. Просвердліть за допомогою неї в пні кілька дірок: потрібно, щоб вони майже з'єднувалися один з одним.

Після цього змішайте кальцієву селітру з цукровим піском: у співвідношенні 7 до 3. Заповніть складом отвору, що вийшов, в деревині.

Налийте в одне із заглиблень бензин. Зробіть невелику доріжку із пального. Відійдіть на безпечну відстань та підпаліть її.

Можете не сумніватися: проблемний об'єкт згорить дуже швидко. Навіть коріння! Вже за кілька хвилин від пня залишаться лише спогади та невелика кількість золи.

Читайте також:

Ви навіть не здогадувалися: чому не можна тримати вдома грошове дерево і чим воно небезпечне

Дерева віддячать вам небувалим урожаєм: чим підгодувати груші та яблуні до настання морозів

Здивуйте своїх рідних та близьких: як із кісточки виростити вдома мандаринове дерево

Допоможе звичайне дерево: що потрібно зробити з картоплею, щоб вона не гнила до весни