Замість євроблях і "американок": в Україну хлинули корейські машини
11:10 21.04
Авто доставляють кораблями і плисти в Україну вони можуть від 1,5 до 3,5 місяців
В Україні давно звикли до вживаних автомобілів з Європи. Не менш популярні й старі авто з Америки. Однак величезну популярність недавно стали набирати машини з Південної Кореї, особливо на газу. Оскільки не потрібно встановлювати газобалонне обладнання і можна заощадити на паливі.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
Як пише портал "auto.bigmir.net", на тлі ненажерливих "американців" ця особливість здається найбільш вигіднім та правильним варіантом.
Відзначається, що у корейських машин багато відмінностей від американських і європейських. Є, як і істотні плюси, та й свої мінуси.
Купити авто з Південної Кореї не складе великих труднощів. Алгоритм схожий на покупку з США або Європи.
Перше - необхідно заплатити близько 200 доларів, щоб автомобіль на місці перевірив корейський фахівець. Крім цього, в дану суму входить і офіційний звіт по моделі.
Таким чином покупець отримує необхідний мінімум інформації, без якої неможливо купити авто з-за кордону.
Звичайно ж, очікувати машину з Кореї доведеться трохи довше, ніж з США. Їх доставляють кораблями та плисти в Україну вони можуть від 1,5 до 3,5 місяців.
Ціни на автомобілі різні. Наприклад, на сайті Аuto.ria є моделі за 8 тисяч доларів, є й дорожчі від 10 до 19 тисяч доларів.
Є також варіанти й скромніші від 2500 до 6 000 доларів.
Природно, ціна залежить від марки авто, року, пробігу, наявності різних опцій і т. д.
Водночас особливість ринку полягає у тому, що там можна знайти рідкісні Kia і Hyundai в незвичайних комплектаціях.
Які є мінуси корейського авторинку?
Як відзначають експерти, звідти можна привезти тільки автомобілі корейських марок. Але, все ж є серед них не погані варіанти. Наприклад, Hyundai, KIA, SsangYong, Daewoo.
Також ніхто не може гарантувати 100% якість машини. Однак, така ж проблема і у євроблях, і у "американок".
Українці можуть продати старі 10-копійчані монети за тисячі гривень. Річ у тім, що екземпляри деяких різновидів є цінними і входять до різноманітних колекцій, а тому нумізмати готові за них добре платити.
Дзеркала наділяли містичними здібностями, тому з ними пов'язано безліч прикмет та повір'їв. І як говорить чутка, вони справді справджуються, тому їх варто знати кожному.
Сьогодні, 19 квітня, слід робити добрі вчинки, відпускати образи, допомагати нужденним і приділити час молитві. Також в цей день готували яблучні пироги і збирали березові сережки - готували з них протизастудний відвар.