Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба, начальник Управління організаційної діяльності Олександр Федоренко спільно із генеральним директором Національної бібліотеки України для дітей Аллою Гордієнко та представниками Громадської Організації «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Національною спілкою художників України відзначили дітей - переможців Всеукраїнського конкурсу плакатів «Майбутнє планети у наших руках!».

З метою популяризації чистого довкілля, формування екоцінностей і поваги підростаючого покоління до планети Земля і своєї Батьківщини, організаторами на початку року, у рамках Року збереження природи та живого миру в Україні, оголошеного Президентом України, започатковано конкурс, який розпочався 1 лютого і мав би завершитися 22 квітня.

Однак, з початком повномасштабного вторгнення російських військ, конкурс проходив не у всіх областях України та не у визначені терміни. Усього отримано 1500 робіт з 20 областей. Дуже приємно, що до початку війни 4 учасники з Маріуполя встигли направили свої малюнки до НБУ для дітей.

У Конкурсі брали участь діти 6-18 років у 2-х вікових категоріях:

Популярные статьи сейчас

Распыление радиации на Запорожской АЭС может начаться в любой момент. Людей уже предупредили

Войска Путина уже сдаются: российские командиры бросили свои войска на правом берегу Днепра и сбежали

"Главная крыса уже в тупике": ветеран боев в Афганистане рассказал, что ждет Путина

Траур для всех болельщиков: внезапно не стало легенды киевского "Динамо"

Показать еще
  • учні 1-5 класів
  • учні 6-11 класів.

Імена переможців, а також списки робіт, що отримали спеціальні відзнаки конкурсної комісії, будуть опубліковані на сайті Держекоінспекції.

Наше майбутнє покоління абсолютно свідоме, не по-дитячому доросле, і дуже відповідально ставиться до навколишнього природного середовища. Вдячні учасникам та їх родинам за активність та любов до своєї землі.

Після перемоги на нас чекає ще багато цікавих конкурсів та проєктів, а поки дякуємо ЗСУ за можливість подарувати дітям свято та нагородити найталановитіших маленьких українців!