Наші предки вірили, що позичати та брати гроші в борг є поганою звичкою, яка обіцяє бідність обом сторонам. Саме тому найбільше число прикмет і забобонів, крім погоди, народ і нині пов'язує з грошима.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяТак, з давніх-давен українці вважали, що якщо дати в борг у неправильний час, це може привести до безгрошів'я.
За місячним календарем існують 5 днів, в які будь-які маніпуляції з грошима заборонені. Ніколи не давали і не брали у борг у такі дати: 1, 6, 11, 15 і 23 місячні дні.
Не дають у борг і не повертають борги також у неділю — цей день наші пращури відокремили від інших для заняття духовними справами, а не матеріальними труднощами.
Також не слід займатися фінансовими питаннями в церковні свята, понеділок та вівторок.
Ніколи не давайте грошей у борг ввечері, після заходу сонця, а то розгубите всю фінансову удачу і самі загрузнете в боргах.
Вважають, що не можна позичати суму, яка починається з цифри 2 - такі суми, згідно із прикметами, не повертаються або повертаються з величезними труднощами.
Віддаючи гроші, дивіться, щоб людина їх випадково не впустила їх із рук, інакше повернення грошей будете чекати дуже довго.
Не давайте гроші з рук в руки людині, біднішій за вас. Інакше можна притягнути до себе енергію бідності.
Як потрібно давати гроші в борг, щоб не збідніти
- Забирати купюри лівою рукою, а віддавати їх — правою.
- А найкраще — взагалі не передавати в руки, а покласти на підлогу, землю тощо, але ні в якому разі не на стіл.
- Давати і повертати борги краще дрібними купюрами. Це не означає, що борг варто віддавати монтами, достатньо розміняти кілька великих купюр на банкноти поменше, тоді фінансова удача довгий час не залишить вас.
- Не віддавати гроші в дверному отворі і не передавати через поріг.
- Паперові купюри слід передавати складеними навпіл.
Читайте також:
Обов'язково це зробіть: як продовжити роботу звичайних батарейок, щоб не витрачати гроші на нові
Ставили секретні педалі: як співробітники автошкіл за гроші допомагали скласти іспит з першого разу