9 грудня має значення у церковному календарі як зачаття праведної Анни Пресвятої. Хоча життя святої Анни не докладно описано в Біблії, апокрифічні твори, такі як Протоєвангеліє Якова, дають розуміння.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяПро це пише «ТСН»
Як повідомляється, Ганна виконала свою обітницю посвятити Марію Богу, і, виховавши її до трьох років, Марію привели до Храму. Анна померла в Назареті і вшановується в християнстві як свята, зокрема як покровителька вагітних жінок, матерів, бабусь, шахтарів, а також деяких країн і міст.
9 грудня до деяких народних прикмет і традицій належать:
Спостереження за погодою протягом дня, щоб передбачити результати, наприклад безвітряний і тихий день, що передбачає хороший урожай садових фруктів.
Зв'язування погоди з майбутніми подіями, наприклад, дощ у цей день передбачає дощ навесні.
Віра в те, що іній на деревах віщує рясний урожай у наступному році.
Асоціювання ясної погоди із сильними морозами у Новий рік, а похмура погода передбачає відлигу.
Традиційно цього дня людям радять не виходити з дому після заходу сонця, а дівчатам не рекомендується займатися домом. Слід уникати таких негативних дій, як наклеп та лайка. Ці звичаї пов'язані з культурними та історичними віруваннями, пов'язаними з 9 грудня.
Крім того, 9 грудня вважається днем, коли сонце «повертається до Анни на літо, а зима на мороз», підкреслюючи роль Анни як захисниці та покровительки, особливо для жінки, які потребують додаткового захисту, наприклад, вагітні жінки, які моляться за здоров'я своїх дітей.
Читайте також:
Ось звідки приходять біди та нещастя: де у квартирі в жодному разі не можна зберігати віник
Вся родина захоче їсти ці ласощі щодня: рецепт справжніх українських галушок по-мисливськи