Синоптик Наталка Діденко попереджає про погоду в Україні цими вихідними, 22 та 23 лютого, оскільки над країною встановився антициклон, центр якого знаходиться прямо над країною.

Це принесе суху та без опадів погоду для більшості регіонів упродовж усіх вихідних. Однак у неділю, 23 лютого, циклон зі сходу принесе сніг на схід України.

Морози збережуться, очікується, що нічна температура становитиме від -10 до -17°C. Вдень у суботу та неділю у більшості регіонів буде температура від -2°C до 7°C.

Погода
Погода

Однак у західних регіонах умови будуть дещо м'якшими, денна температура становитиме від -1°C до 5°C.

У Києві 22 і 23 лютого буде без опадів, завдяки антициклону, що триває. Нічна температура становитиме від -12°C до -14°C, а денна від -2°C до -4°C.

Окрім цього, як повідомляє синоптикиня, очікується, що поступове потепління розпочнеться 25 лютого, при цьому на всій території України розпочнеться ослаблення морозів та підвищення температури повітря.

Нагадаємо, графіки відключень 21 лютого: де і скільки сьогодні не буде світла

Раніше «hyser» повідомляв, морозна погода -20, відключення світла та опалення: Україна на межі

Як повідомляв «hyser», раптова весна прожарить під +20: коли морозна погода вирушить на пенсію