Вже 1 травня всіх українців автоматично перевели на річні тарифи на газ. Ціни не змінюватимуться протягом року і становлять від 7,88 до 13,5 гривні за один кубометр палива. Про це повідомляється на порталі "gazpravda"
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла рішення про переведення всіх побутових споживачів на фіксовані річні тарифи. Такий крок був зроблений з метою захистити українців від сезонних і ринкових стрибків цін на блакитне паливо. Також передбачається, що нововведення дозволить заощадити споживачам, шляхом вибору найвигіднішого Постачальника.
Напередодні постачальники оприлюднили річні ціни на блакитне паливо. Найнижчі тарифи встановили Евода Трейд - 7,88 гривні за кубометр, Уманьгаззбут - 7,89 гривні, Нафтогаз України - 7,96 гривні і Волиньелектросбит - 7,98 гривні. Велика частина річних тарифів, встановлених постачальниками тримається в межах 8 гривень за один кубометр, однак є ціни, які точно не дозволять заощадити.
Так, наприклад, для українців, які є клієнтами компаній "Херсонська обласна ЕК", "Житомирська обласна ЕК" і "Чернівецька обласна ЕК" газ обійдеться в рекордні 13,5 гривні за один кубометр.
У той же час українці мають право перейти на місячні тарифи в разі виникнення такої необхідності, проте повернутися на річний тариф назад буде вже важко. Зазначається, що таким чином постачальників блакитного палива захищають від спекуляцій.
Українці можуть продати старі 10-копійчані монети за тисячі гривень. Річ у тім, що екземпляри деяких різновидів є цінними і входять до різноманітних колекцій, а тому нумізмати готові за них добре платити.
Дзеркала наділяли містичними здібностями, тому з ними пов'язано безліч прикмет та повір'їв. І як говорить чутка, вони справді справджуються, тому їх варто знати кожному.
Сьогодні, 19 квітня, слід робити добрі вчинки, відпускати образи, допомагати нужденним і приділити час молитві. Також в цей день готували яблучні пироги і збирали березові сережки - готували з них протизастудний відвар.