"Lenovo" представив незвичайний ноутбук, призначений тільки для котячих

Про те, що технологічна компанія розробила спеціальний ноутбук з назвою "MeowBook", і це був зовсім не першоквітневий жарт, на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook, повідомляє пресслужба "Lenovo Ukraine".

В "Lenovo" звернули увагу на ситуацію з пандемією коронавірусної інфекції, при якій віддалена робота стала звичайною справою, але при цьому залишалася одна пухнаста загроза для продуктивності праці - котики. Домашні улюбленці обожнюють денний сон на клавіатурі, притискаються до теплого корпусу, або навіть просто укладаються поперек ноутбука.

Враховуючи, що котам подобається тепло, що виходить від ноутбука, а частинки вовни забивають проміжки між клавіш, або взагалі заважають нормальному охолодженню, для відволікання домашніх тварин від шкідливого процесу, і створили лептоп "MeowBook".

"MeowBook" має на борту: вбудовану систему підігріву; особливу клавіатуру "MeowPad", що імітує звук хрускоту клавіш; миша у вигляді м'якої іграшки та порожнини для котячої м'яти. Для того, що б відвернути кота від свого ноутбука, досить розташувати "MeowBook" поруч, під'єднати його по USB, і вибрати приємну заставку екрану.

"MeowBook". Фото: meowbook.lenovo.ua
"MeowBook". Фото: meowbook.lenovo.ua

Втім, поки ще котячий лептоп не надійшов у продаж, і компанія поки збирає відгуки потенційних покупців, а про подальші плани по його серійному виробництву обов'язково розкажуть пізніше. Однак, перша пробна партія лімітованої лінійки "MeowBook" вже знайшла своїх господарів, оскільки "Lenovo" розіграла цей лептоп в соціальній мережі.

Повна презентація "MeowBook" доступна трохи нижче.

До слова, раніше "Hyser" писав про те, що лікар-дієтолог розповів, чим небезпечний майонез, якщо в ньому маринувати м'ясо для шашлику.

Також раніше наш портал повідомляв про те, що здорові судини життєво необхідні, і як досягти того, щоб вони завжди були не закоркованими та еластичними.

А до цього ми розповідали про те, що шпинат може завдати істотної шкоди організму.