Цього разу Сонце вносить свої корективи у повсякденне життя Землі, виявляючи свою природну міць як сильних спалахів і викидів маси.
Про це повідомляє zn.ua.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяНещодавно на його поверхні з'явилася гігантська пляма, яка стала центром уваги навіть для спостерігачів на Марсі. Ця пляма стала джерелом кількох значних подій, таких як потужні спалахи та корональні викиди маси.
Одна з таких подій сталася 10 лютого, коли спалах із цієї плями викликав магнітні бурі на нашій планеті.
Індійський космічний апарат зафіксував тисячі загадкових спалахів на Сонці, наголошуючи на надзвичайній активності зірки.
Магнітна буря, яка розпочалася 12 лютого, очікується зберегтися до 14 лютого. У цей період обурення в геомагнітному полі Землі тільки наростатимуть. Прогнозується, що якщо 12 лютого К-індекс (захід магнітної активності) перевищить рівень 5, то 13 лютого він підніметься до 6 і, ймовірно, навіть вище.
Магнітні бурі - це явища, пов'язані з обуреннями в магнітному полі Землі через потоки заряджених частинок, що випромінюються Сонцем.
Вони можуть вплинути на роботу різних комунікаційних систем та мереж, а також негативно вплинути на здоров'я людей, особливо на літніх і тих, хто більш чутливий до змін в атмосферному тиску та магнітних полях. Симптоми, пов'язані з магнітними бурями, можуть включати головні болі, запаморочення, нудоту, болі в суглобах, втому і безсоння.