Вибрати соковите м'ясо і замаринувати його просто. А ось при неправильному приготуванні можна зіпсувати блюдо і зробити його сухим. Як не допустити помилок під час смаження? Часті помилки під час приготування шашлику.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
Підписатися1. Великі шматки шашлику.
Якщо смажити величезні шматки, то є можливість отримати сиру закуску. Занадто маленькі – швидко віддадуть соки та будуть сухими. Ідеальний варіант - нарізати м'якуш розміром 5 см. * 5 см. або 50 грам. Так, вони повністю просмажаться та збережуть соковитість.
2. Щільна насадка.
Близько розташовані шматочки прилипають один до одного, і при знятті втрати соковитості не уникнути. Краще залишати невелику відстань. Шампури розташовуйте щільно, щоби не потрапляв кисень. Так, час приготування значно знизиться. Не використовуйте звисаючі частини - вони пригорятимуть.
3. Неправильно вибрані дрова.
Смажити можна і на дровах, і на дощечках. Але використовувати все поспіль не потрібно. Наприклад, соснові гілки краще не палити. У процесі горіння виділяється смола, яка додасть готовій страві спалений присмак. Найкращий варіант – деревина плодових дерев. Березові гілки чудово підійдуть, вони додадуть легкого аромату копчення і горітимуть довго.
4. Готувати шашлик на вогні.
Смажити на полум'ї не варто, шашлик швидко покриється чорною засмажкою. Перед приготуванням згасіть вогонь, здуйте попіл опахалом, перемішайте вуглинки і розташуйте в мангалі в один ряд. Зовні вони мають бути сірого кольору, а всередині червоні.
5. Відсутність жару.
Охолоджене вугілля не дасть отримати рівномірно просмаженого шашлику. Тому при необхідності роздмухуйте вміст мангалу опахалом.
Читайте також:
Майже непритомний: Путін на трьох зустрічах хапався за кут столу і ковтав мову. Відео
Пугачова натякнула останніми днями пропагандиста Соловйова: його розірве на частини
На них чекають у Якутії або у Воркуті: Данилов – про жителів Донбасу, які проти деокупації