Киянин поділився своїм досвідом у роботі з ремонтно-будівельною компанією Alex House.

Ремонт завжди був складною справою. Особливо під час війни, коли українці намагаються заощадити кожну копійку і все ж таки наважаться на такий важливий крок, як ремонт житла.

Тому, обираючи підрядника чи будівельну компанію, люди спираються не лише на ціни, а й на сторінки в соцмережі та відгуки клієнтів, які вже встигли скористатися послугами тієї чи іншої компанії, пишуть «Акценти».

На таке сподівався і киянин Роман, який вирішив скористатися послугами ремонтно-будівельної компанії Alex House і зробити штукатурку стін у таунхаузі. Адже, судячи зі сторінки в мережі інстаграм , вони позиціонували себе як справжні майстри своєї справи.

"Я до цього вже мав справу з окремими підрядниками - вони все робили чудово, але коли дійшов до штукатурки стін, захотілося віддати справу в надійні руки і самому не "паритися" і просто довіритись професіоналам. У ремонтно-будівельна компанія Alex House ціни виявилися трохи дорожче, ніж мені пропонували на ринку, але я думаю, якщо так, то вже напевно будуть справжні професіонали - а я тільки відпочиватиму, тоді навіть не здогадувався, наскільки я помилявся...», - розповідає Роман.

За словами власника житла, єдине, що ремонтно-будівельна компанія Alex House робить швидко – це виставляє рахунки та забирає гроші. З рештою починаються проблеми.

"Коли ми тільки починали співпрацю мені швидко скинули рахунки, потім швидко взяли кошти обіцяючи, що ремонтні роботи почнуть ось хоч завтра. Але трапилося взагалі не так. У наступні дні виконроб ремонтно-будівельна компанія Alex House тільки завіз штукатурку на об'єкт і почав годувати обіцянками Тиждень я сподівався, що вже тривають ремонтні роботи, але потім з'ясував, що в будинку не ступала нога будівельника, тільки після скандалу, на який мені довелося витратити нерви, почалися якісь рухи. подачі води та вимкнули автомати – так ми втратили ще тиждень”, – згадує Роман.

Але й потім, за словами замовника, ремонтні роботи не розпочалися. Прорабремонтно-будівельна компанія Alex House лише обіцяв розпочати роботи з дня на день.

"Для розуміння, контракт ми підписали 14 листопада. А бригада розпочала роботи лише 14 грудня. Здавати об'єкт вони змогли лише 22 грудня. Так, ми втратили ще один день через проблеми з водою, але два тижні просто витрачав нерви, сварився, та намагався з'ясувати, чи збирається ремонтно-будівельна компанія Alex House робити щось взагалі», - згадує Роман.

За словами замовника, коли вже команда ремонтно-будівельна компанія Alex House розпочала роботи, там і виникли проблеми. Романа запевнили, що закупленої штукатурки – вже не вистачає і щоб закінчити роботи потрібно не мало не багато – 60 мішків штукатурки.

"Бувало, що сантехнік докуповував метр труби, електрик – десять. Тобто додаткові витрати були досить прийнятними. Водночас, ремонтно-будівельна компанія Alex House прорахувалася на 60 мішків штукатурки вартістю понад 20 тисяч гривень. Ну що ж – довелося докуповувати”, – розводить руками Роман.

Чоловік уже здогадувався, що остаточний рахунок його ще здивує, але навіть не думав, на скільки.

"Після того, як роботи добігали кінця, виявилося, що рахунок ремонтно-будівельна компанія Alex House сумарно зріс на 70 тисяч гривень. Тобто, на початковому етапі мені презентували рахунок на 154 тисячі гривень, а коли вже настав час розраховуватися - рахунок став 219 тисяч гривень з урахуванням докупленої штукатурки, я був готовий до додаткових витрат, але на 70 тисяч більше...», - скаржиться Роман.

Однак чоловік все ж таки вирішив розрахуватися і розійтися з ремонтниками, але вже ніколи не мати з ними справ.

"Я ніколи б не подумав, що компанія, яка заявляє про якість, терміни, професіоналізм, вимотає мені стільки нервів і витягне стільки грошей. Звичайно, це дуже неприємно. Тепер я напевно знатиму, що люди, які називають себе чесними професіоналами - далеко не завжди такими є.До цього мені робили ремонтні окремі підрядники і ні в кого не виникло таких ситуацій.Я б з радістю їх рекомендував іншим.Але з ремонтно-будівельною компанією Alex House сама історія говорить за себе.Звичайно, я ніколи більше не став би мати з ними жодних справ», - резюмує свою розповідь Романа.

Господар зазначив, що сама ремонтна бригада – виявилися досить приємними хлопцями, які докладали всіх зусиль, щоб зробити все швидко та якісно.