Християни відзначають день Святого Миколая Чудотворця двічі на місяць - за юліанським календарем вже відзначили 6 грудня, а за григоріанським - 19 грудня.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяЦього дня прийнято дітям класти подарунки під подушку за добрі справи. З віком усі розуміють, що Святий Миколай - фігура цілком реальна, але не чарівна, і всі подарунки залишили батьки, але ці теплі спогади і ця віра зберігається в серці кожного до самого кінця. При цьому ніхто не каже, що Святий Миколай не обдаровує дітей і людей, просто робить це іншим способом - через хороші зміни в житті.
Церква високо цінує особистість Святого, а тому в цей день не можна лаятись, сквернити, скаржитися, ображатися і ображати, працювати по дому та дозволяти поганим думкам огортати розум.
Варто приділити велику увагу подарункам для дітей. Багато батьків намагаються наперед дізнатися у дітей, про які подарунки вони мріють. Деякі пишуть листа Святому Миколаю, і батьки "відправляють" його.
За традицією на День Святого Миколая дарували медові прянички – миколайчики, у Голландії – льодяники та марципани, у Німеччині – кекси та пряники. Тому й у нас традиції щодо подарунків цього дня прийнято асоціювати із солодощами – мандаринами, шоколадками та цукерками. Приємним доповненням буде іграшка.
Святий Миколай дарував людям тільки найнеобхідніше, тож не варто купувати цього дня дорогі подарунки.
Також не можна дарувати нічого агресивного та злісного, наприклад, іграшкова зброя або гру-стрілялку.
Читайте також: