Холодильники, телевізори та бойлери – це лише деякі види побутової техніки, яка найчастіше ламається через раптові відключення електроенергії.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяЯк уберегти побутову техніку при відключенні електроенергії:
- вимикайте техніку з розеток, коли йдете з дому;
- вимикайте загальне харчування на тумблері, хто має таку можливість;
- рекомендується встановити реле напруги, яке при перевищенні напруги відключає пристрій від живлення.
Поради, як правильно користуватися електроприладами:
Вимикати всі електроприлади з мережі . Під час відключення електроенергії це обов'язково, оскільки після подачі струму можуть бути перепади напруги. Але і у випадку, якщо у вас не відключали струм, варто всі прилади відключати від мережі. Справа в тому, що навіть у режимі очікування вони використовують електроенергію.
Вмикати електроприлади по черзі . Якщо у вас не було електроенергії, а після її увімкнення ви одночасно почали використовувати і телевізор, і комп'ютер, і пральну машину, це створює великий стрибок напруги. Тому найкраще чекати включення світла з увімкненим освітленням у тій кімнаті, в якій ви знаходитесь. Тільки через півгодини можна поступово і по черзі використовувати електроприлади, які вам потрібні.
Нормування та графіки . Електричний бойлер, пральну машинку потрібно використовувати лише у нічний період. Тоді немає небезпеки надмірного навантаження на систему. Також важливо додати, що від деяких звичних благ цивілізації в період енергетичної кризи краще відмовитися зовсім. Замість електрочайника воду можна підігрівати на звичайній конфорці, замість тостеру смажити хліб на сковорідці, замість електричної кавоварки використовувати турку.
Читайте також:
Кримчани зустрінуть Новий рік у складі України. У Міноборони зробили гучну заяву на півострові
Нещодавно була ще неповнолітньою: Машенька з «Вороніних» чекає на дитину. Це взагалі законно?