Вже у серпні цього року Путін може спробувати реалізувати свій план щодо припинення вогню. Але вся суть у тому, що під ширмою цих переговорів Кремль намагатиметься провести так звані референдуми на окупованих територіях.

Таким прогнозом поділився військовий експерт Олег Жданов, передає Главред .

При цьому, за словами Жданова, Путін спробує захопити ще більше територій, щоби диктувати Україні свої вимоги за столом переговорів.

"Для того, щоб можливо захопити ще території і потім сісти за стіл переговорів. Коли наступ видихнеться вони терміново пропонуватимуть нам переговорний процес", - сказав Олег Жданов.

Він також припустив, що Росії може не вистачити сил для масового настання.

Популярні новини зараз

Війська Путіна вже здаються: російські командири кинули свої війська на правому березі Дніпра та втекли

Посидить на дієті: у друга Януковича забрали 600 мільйонів, віддавши їх Україні

Жалоба для всіх уболівальників: раптово не стало легенди київського "Динамо"

Такого ще не було: Естонія та Фінляндія будуть ракетами бити по Путіну

Показати ще

"Тому вони намагаються створити ілюзію наступальної загрози, спробують її частково реалізувати і при цьому пропонувати нам переговорний процес. На кінець серпня Росії буде потрібно припинення вогню, хоча б тимчасове. Для того, щоб провести "референдуми". , навіть на території Російської Федерації", - додав Жданов.

Раніше радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що переговори з Росією можливі у разі, якщо буде відведено російські окупаційні війська і після повного припинення вогню.

"Однією рукою Росія підвищує градус терору новими варварськими злочинами, іншою – запрошує до капітуляції. Шредер – відомий глашатай імперії та голос у царському дворі. Якщо Москва хоче діалогу – м'яч на її полі. Спочатку – припинення вогню та відведення військ, потім – конструктив" — сказав Подоляк.

Читайте також:

Росіяни вдарили по Одеській області ракетою "Онікс". Її розірвало у повітрі

Підполковник ППО розповів, як за 11 хвилин під Києвом збили 7 ворожих літаків: їх просто "плескали"

Чоловік Руслани Писанки розсекретив її друге ім'я, яке ніхто не знав