Український президент Володимир Зеленській ініціював нове засідання Ради національної безпеки та оборони України (РНБО). Воно повинно відбутися у п'ятницю, 19 лютого.
Подпишись на Hyser.com.ua в Google News! Только самые яркие новости!
ПодписатьсяПро це повідомила пресслужба Офісу президента на офіційному порталі.
Зазначається, що підготовити засідання Володимир Зеленський доручив секретареві РНБО Олексію Данілову. При цьому частину питань збираються розглянути в закритому режимі.
Відомо, що на засіданні мають намір знайти рішення, які допоможуть усунути загрози національній безпеці держави.
"Суспільство має бачити державу, яка абсолютно точно знає сучасні ризики та вміє реагувати на них професійно й швидко. Очевидно також, що, на превеликий жаль, у період до 2019 року українці наочно бачили, що необхідні рішення для захисту національної безпеки, які давно назріли, з політичних міркувань відкладалися. Відсутність тоді достатньої політичної волі заклала під основи нашої державності багато мін сповільненої дії, які й потребують сьогодні системної протидії", - говориться в офіційному повідомленні.
Також в пресслужбі ОП зазначили, що для глави держави безумовним пріоритетом є "виконання конституційного обов’язку Президента із забезпечення національної безпеки держави".
Підкреслюється, що усі рішення, які ухвалюються в результаті колегіальної роботи РНБО, "цілковито відповідають інтересам України на цьому етапі розвитку нашої держави".
Додамо, деякі українські ЗМІ пишуть, що на засіданні можуть знову розглядати питання стосовно введення нових санкцій, через те, що 2 лютого РНБО вже приймала рішення про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака і телеканалів кума Путіна Віктора Медведчука - "112 Україна", NewsOne, ZIK.
Раніше "Нyser" писав про те, що 11 лютого Зеленський в рамках робочої поїздки прибув на Донбас.
Також наш портал повідомляв, на Донбасі російські окупанти продовжують підготовку своїх артилерійських та мінометних підрозділів.
Нагадуємо, Володимир Зеленський заявив, що Україна не буде визнавати жодних форматів обміну утримуваними особами, окрім погодженого в рамках Тристоронньої контактної групи та "нормандського формату".