Про протиправні корупційні дії керівників військкоматів на сьогоднішній день не говорить лише лінивий. Ще б пак, обговорювати дану тему в суспільстві почали з оприлюднення статків екс-керівника Одеського ОТЦК та СП Євгена Борисова. Він за період перебування на своїй посаді за відсутності законних доходів набув активів на майже 150 мільйонів гривень. Як виявилось, корупціонерів трохи меншого масштабу в Україні також вистачає.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяНаприклад, стало відомо, що 29 серпня 2024 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду конфіскувала квартиру в керівника ТЦК на Вінниччині, так як незаконним способом він набув актив у виді новозбудованої квартири у передмісті м. Вінниця вартістю понад 1,9 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба САП.
Правоохоронці встановили, що близький родич керівника ОМ ТЦК за його дорученням набув цей актив.
З огляду на виявлене, прокурор звернувся до суду з позовом щодо стягнення відповідного активу.
"На підставі матеріалів ДБР та доказів, самостійно отриманих прокурором САП, встановлено, що близький родич керівника ОМТЦК за його дорученням набув актив у виді новозбудованої квартири у передмісті міста Вінниця вартістю понад 1,9 млн грн. Зважаючи на виявлене, прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення в дохід держави цього активу", – йдеться в повідомленні.
У САП додали, що рішення суду можна оскаржити упродовж 30 днів.
Центр протидії корупції зазначає, що це черговий успішний кейс в рамках механізму цивільної конфіскації. Він полягає у полегшеній процедурі стягнення необґрунтованих активів чиновників порівняно з кримінальним процесом. Це антикорупційний інструмент, який запустили з подачі ЦПК.
Читайте також:
Такого ніхто не очікував: Лукашенко розповів про хитрий план – воювати на боці України
Це вже повний крах Росії: скільки у Путіна залишилося літаків для ударів по Україні