У США вчені проаналізували базу електронних медичних карт пацієнтів, з повторно позитивними результатами ПЛР-тестів на Covid-19.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяЗа статистикою, приблизно в половині випадків, коли людина отримує негативний тест на коронавірус – це не означає, що він повністю позбувся небезпечної інфекції. ПЛР-дослідження дає негативну відповідь відразу після того, як у хворого зникають симптоми, але не виключено, що саме захворювання ще залишається в організмі, повідомляє портал Хартія 97.
Наприклад, слідом за негативним пацієнт може отримати позитивний результат тесту на Covid-19, але медикам буде проблематично встановити – це повторне зараження або ж рецидив старої інфекції.
Дослідники з Медичного центру Університету Вандербільта в Нешвіллі і наукового центру здоров'я Техаського університету в Х'юстоні детально вивчили випадки повторного інфікування коронавірусом і встановили, що воно протікає не легше, ніж перше.
З електронної бази даних було відібрано 23 пацієнта з повторюваними позитивними результатами ПЛР-тесту та клінічними симптомами COVID-19.
Середній вік учасників, які брали участь у дослідженні, становив 64, 5 року, більшість з них були курцями, страждали від імунних порушень, діабету та гіпертонії. Медики встановили, що у них у всіх був не прихований перебіг початкового варіанту недуги, а повторне інфікування.
На думку фахівців, люди з ослабленим імунітетом, алкогольним ураженням печінки або нирковою недостатністю більше схильні до ризику захворіти коронавірусом повторно. Також це стосується людей, які проходять лікування від онкологічних хвороб або тих, хто переніс трансплантацію органів.
Раніше "Hyser" писав про те, що у МОЗ розповіли, коли в Україні почнеться четверта хвиля ковіда.
Також наш портал розповів про те, що в Україні продовжать карантин до кінця року.
Нагадуємо, що доктор Комаровський зробив важливу заяву про ковіда і викликав бурхливу реакцію в мережі.