Навіть діти знають, що пити воду потрібно щодня та багато. Вода допомагає здійснювати правильний обмін речовин, сприяє виведенню зайвих сполук із організму. Однак дуже важлива кількість випитого.

Але як визначити? Про це повідомляє сайт zaxid.net.

Лікарі не дійшли спільної думки щодо необхідної кількості води на день. Дехто вважає, що враховувати потрібно лише чисту воду. Інші ж упевнені, що до добової норми необхідно включати супи, чай та каву – ті напої та страви, які споживаються разом із рідиною та які були приготовані на чистій воді.

І цей підхід зрозумілий, особливо якщо враховувати, що й люди різні, з різними тілами, різним обміном речовин, різною вагою, зростом та витратою енергії.

Лікарі вважають, що велика кількість води, яка споживається, так само небезпечна для здоров'я, як і недостатня кількість.

Але фахівцям вдалося визначити формулу, яка допоможе приблизно розрахувати добову норму – 30 мг води на кілограм ваги людини. Наприклад, якщо людина важить 60 кг, значить добова норма дорівнюватиме 1,8 л на добу. Однак, якщо вага людини перевищує 120 кг, багато води пити не можна, тоді йде велике навантаження на нирки.

Також лікарі рекомендують з ранку, до сніданку, випивати склянку теплої води, а через 20 хв приступати до їжі. Тоді організм починає працювати злагоджено та правильно.

Читайте також: