ЗСУ тримають російських окупантів під постійним вогневим контролем, не даючи їм змоги відновлювати мости та переправи на правому березі Дніпра. Крім того, завдяки розумним діям українських захисників, російські окупанти опинилися у пастці.

Як повідомляє ТСН , про це розповів директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

"Російське угруповання військ на правобережжі Херсонської області опинилося в пастці. Це виникло в результаті дій ЗСУ. Росіяни заманили в цю пастку, відрізавши від переправ. Росіяни говорили, що вони за оцінками, які можна побачити, перекинули 10-12 тисяч військовослужбовців ще додатково на правобережжя Херсонщини та зміцнювали там позиції.

Нині вони ще більше виявляються відрізаними. Бо щойно намагаються відновити будь-який міст чи переправу, як от Антоновський, одразу по ньому завдаються удари. Тобто постійний вогневий контроль, щоб логістичне забезпечення окупантів було перервано", - заявив експерт.

Мусієнко також пояснив, яка загалом склалася ситуація на півдні України.

"Загалом на півдні ситуація розвивається в такий спосіб — українські сили зайняли правильну позицію. Це руйнування логістики, виснаження як наслідок російського контингенту, це знекровлення російської артилерії та інших видів військ у плані боєприпасів та снарядів. Як наслідок створення психологічного тиску, щоб окупанти чи окупанти і тікали, чи здавались", - підкреслив військовий експерт.

Читайте також:

Будьте готові: по всій Україні оголошено перший рівень небезпеки

Буде дуже важко: українців попередили щодо опалювального сезону

Масові чистки в СБУ: Зеленський звільнив одразу трьох начальників