Майкл Стрюков зовні дуже схожий на свою зіркову маму – такі ж великі карі очі, форма обличчя, така ж посмішка. Однак, як зараз виглядає Анастасія Заворотнюк знають тільки її рідні та близькі люди, які ретельно приховують актрису від настирливих папараці.

Анастасія Заворотнюк і син Майкл, фото: скріншот з YouTube

З чуток, більше двох років тому у актриси була виявлена гліобластома – пухлина головного мозку. ЗМІ роздмухували історію як могли і провокували родичів на коментарі, але сім'я актриси так ніякої інформації і не надала. Лише зрідка дочка зірки Анна Заворотнюк у своїх соціальних мережах розповідала, як вона переживає, і що мама хвора. Власне, досі нічого не відомо ні про здоров'я актриси, ні про її самопочуття.

Анастасія Заворотнюк та її сім'я, фото: скріншот з YouTube

А ось, що стосується дітей Заворотнюк, то вони продовжують жити своїм звичайним життям, намагаючись будувати сім'ї і розвивати кар'єру. Так недавно, Майкл Стрюков зізнався, що живе з дівчиною цивільним шлюбом. Подробиці юнак не уточнив, відомо тільки ім'я дівчини - Софія, і зазначено, що вона художниця. Особистість дівчини син Заворотнюк розсекретив сам, роблячи презентацію свого музичного хіта.

Стрюков опублікував на своїй сторінці в мережі Instagram обкладинку свого синглу під назвою "Вовчі ягоди", і уточнив, що обкладинку намалювала та сама Софія.

Там же хлопець відзначив кохану, проте на її сторінці є одна невелика і не чітка фотографія, на якій все ж можна розгледіти, як дівчина схожа на зіркову свекруху – брюнетка, струнка, підтягнута, швидше за все, кароока, як і актриса.

Шанувальники привітали хлопця з першим музичним треком і побажали успіхів у подальшій творчій роботі. До слова, незручних питань про матір не було.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що Анастасію Волочкову порівняли з Борисом Моїсеєвим.

Нагадуємо, що співачка Настя Каменських у короткій футболці оголила стегна.

Також, Андрій Данилко розповів про вірусне захворювання, яким заразився разом з Інною Білокінь.