Медик-експерт пояснив, чому не варто налягати на продукти білого кольору
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяВ харчування важливо дотримуватися різноманітністі і балансу, щоб організм отримував всі необхідні йому вітаміни і мінерали, однак лікар Олександр Мясников рекомендує українцям звертати увагу на те, скільки продуктів білого кольору вони вживають, оскільки це може обернутися серйозними наслідками для організму. Про це повідомляти інформаційний портал "Радіо MAXIMUM".
Наприклад, такі продукти як білий хліб, цукор, рис і білі сорти картоплі є причиною появи так званого "смертельного квартету". Люди, які часто вживають вищеназвані продукти можуть зіткнутися з підвищенням маси тіла, підвищенням артеріального тиску, а також рівнів цукру і холестерину в крові.
Для демонстрації експерт взяв дві склянки з водою, в один з яких він помістив білий рис, а в другій — бурий. Після цього він додав у воду йод, і в склянці, в якому знаходився білий рис, вода забарвилася у фіолетовий колір. Це вказує на те, що в рафінованому рисі міститься більша кількість цукру. Мясников зазначив, що рафіновані продукти швидко засвоюються, а вуглеводи з них швидко перетворюються в цукор і потрапляють в кров.
Всі інші продукти зі списку, тобто безпосередньо цукор, білий хліб і білий сорт картоплі, володіють таким же високим глікемічним індексом, тобто одиницею швидкості підвищення цукру в крові після вживання вуглеводних продуктів. Для того, щоб зберегти своє здоров'я, рекомендується звертати увагу на кількість таких продуктів в своєму раціоні.
До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що експерти-дієтологи розповіли українцям, від вживання яких каш варто відмовитися для того, щоб зберегти своє здоров'я.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що медики розповіли українцям, які симптоми бувають у "тихого" інсульту, і пояснили, що робити в тому випадку, якщо він стався.
Також "Hyser" писав, що багато українців починають свій день з кухля якогось напою. Лікарі розповіли, які напої категорично не можна вживати на голодний шлунок.