Зима — час, коли на ділянці активних робіт менше, але навіть у грудні та січні можна займатися корисними справами.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяМісячний календар городника допомагає правильно розподілити зусилля, нагадуючи, які роботи краще проводити у певні дні.
Останні дні грудня: як підготуватися до Нового року?
30 грудня:
У теплицях з підігрівом рекомендується проріджувати сходи, вносити мінеральні добрива та мульчувати грядки. Це створить сприятливі умови подальшого росту рослин.
31 грудня:
Останній день року можна присвятити догляду за садом. Зніміть сніг із гілок дерев та теплиць, щоб уникнути пошкоджень. У теплиці займіться посівом зелені, огірків, томатів та коренеплодів. Місячний календар радить пікірувати розсаду на постійне місце, обробити грунт і посіяти однорічні квіти, які можна використовувати для букетів.
Новорічні поради для городників
1 січня:
Новий рік - чудовий час для догляду за кімнатними рослинами. Полийте їх та внесіть добрива. Також можна зайнятися вигонкою коренеплодів або посадкою великих дерев у саду.
2-3 січня:
Ці дні вважаються несприятливими для садово-городніх робіт. Однак ви можете присвятити їхньому плануванню майбутніх посадок, читанню корисної літератури з садівництва або складання списку насіння для нового сезону.
Зимові роботи у січні
4–5 січня:
Ці дні підходять для посіву насіння суниці на розсаду, а також поливу та підживлення кімнатних рослин. Однак від посадки інших культур у ці дні краще утриматися.
Читайте також:
Як "оживити" старе насіння: секрет успішної розсади за допомогою окропу.
Як виростити томати у квартирі та отримати багатий урожай.