Якщо ви перепробували всі способи боротьби з міллю, але вона все одно не зникає, радимо скористатися одним перевіреним лайфхаком.

Але для початку радимо перевірити всі продукти на кухні щодо наявності личинок молі. Особливу увагу приділіть крупам, чаям, сухофруктам та кашам швидкого приготування.

Звичайно, можна скористатися гілочками лаванди або лавандовим милом. Цей спосіб ефективний і був популярним у наших бабусь. Однак його мінусом є те, що запах лаванди дуже вбирається в одяг і тканини, потім його вивести дуже важко.

Тому, розглянемо інший, менш відомий лайфхак боротьби з міллю. Цей простий засіб називається камфорний спирт і продається в будь-якій аптеці за дріб'язковими цінами – від 10 до 20 гривень за флакончик.

Слід зазначити, що з молі запах камфорного спирту є вбивчим, на відміну інших запахів. Тому результат не змусить себе довго чекати.

Зробити пастки для молі за допомогою камфорного спирту дуже легко. Потрібно взяти невеликий шматочок ватки, просочити його розчином, покласти в якусь кришечку, чарочку або іншу невелику ємність і залишити там, поряд з яким постійно з'являється міль.

Які ще запахи не переносить моль:

М'ята

м'ята також має різкий аромат, який не подобається молі. Ви можете використовувати сушену м'яту, щоб зробити саше, яке помістити в шафу або комод.

Кедр

Мало хто знає, що моль не переносить запах кедра. Ви можете використовувати кедрові шишки або дерев'яні кедрові блоки, які помістити в шафу або комод.

Розмарин

Розмарин також має різкий аромат, який може відлякувати міль. Ви можете використовувати сушений розмарин, щоб зробити саше, яке помістити в шафу або комод.

Гвоздика

гвоздика містить ефірну олію, яка може відлякувати моль. Ви можете використовувати цілі гвоздики або олію гвоздики, щоб зробити саше, яке помістити в шафу або комод.

Читайте також:

Гості будуть у захваті: рецепт великодні фруктові яйця з начинкою.

Як залучити удачу, здоров'я та фінанси: змови та обряди, які робляться на Великдень.

Путін отримав удар у спину від Китаю: такого Кремль не очікував.