Експерти розповіли, чи варто їсти сало і як воно впливає на організм.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяЛікарі впевнені, що помірне споживання сала допоможе організму краще функціонувати. Тому що в цьому продукті міститься дуже багато корисних компонентів, які позитивно впливають на багато органів.
Цінною серед кислот, що містяться в салі, є арахідонова кислота - поліненасичені жирні кислоти, що володіє цілим спектром корисних дій: вона покращує роботу головного мозку, серцевого м'яза, впливає на роботу нирок і покращує склад крові, виводячи з неї зайві холестеринові бляшки.
Також в Салі в достатній кількості міститься кислота Омега-6. Саме ця кислота вкрай позитивно впливає на стан і здоров'я шкіри. Багато косметологи спеціально призначають прийом цього вітаміну.
Жиророзчинні вітаміни A, D і E, що містяться в салі, є життєво важливими мікронутрієнтами, необхідними для нормальної роботи клітин. Ці речовини відіграють важливу роль практично у всіх процесах в організмі. Без них не можлива робота жодного органу. Тому важливо, щоб людина отримувала їх в потрібній кількості.
Для здорового організму цілком достатньо 30 грам сала в день. Краще цей продукт є вранці. Так він краще засвоюється. Для фігури не буде ніякої шкоди.
Також медики стверджують, що ті люди, які взагалі не їдять сало, найчастіше страждають респіраторними захворюваннями і у них діагностують захворювання органів дихання.
Також сало рекомендовано людям, які займаються наполегливою інтелектуальною діяльністю. Так як це складні вуглеводи, які дають організму не тільки енергію, але важливі речовини для роботи.
Раніше Hyser писав про те, що медики назвали один овоч, який небезпечно споживати щодня.
Також писали, що медики розповіли, чим такий небезпечний для організму хот-дог.
Нагадаємо, що експерти назвали овочі, які багаті на корисні вітаміни.