Водії зі стажем зазвичай говорять, що їздити з чистим склом взимку в Україні практично неможливо. Ще б пак, дороги у нас брудні, а солі та інша "хімія" так просто не очищаються. При цьому двірники просто розмазують бруд "триплексом", а водій постійно живе в режимі напруженого зору. До того ж часто буває, що дорога ще погано освітлена. Але вихід є і із цієї ситуації.

Отже, багато водіїв для очищення лобового скла використовують мінералку. На стоянці поливаємо вітрове скло з пляшки та розтираємо мікрофіброю. Завдяки бульбашкам газу та кальцію бруд відмивається відразу. Так само обробляємо фари та протитуманки — теж зайвим не буде.

Але є нюанс: мінеральна вода не повинна бути надто холодною. Рідина низької температури може завдати серйозної шкоди скляному матеріалу.

Крім того, в літній період газована мінералка (за рахунок бульбашок і речовин, що входять до складу рідини) відмінно справляється з появою на вітровому склі великої кількості налиплих комах.

важливо!

  • У бачок мінералку заливати не рекомендується. Там повинна бути нормальна рідина, що омиває, що має у своєму складі необхідні змащувальні компоненти.

Зазначимо, що не всі народні методи очищення лобового скла є безпечними. Так, наприклад, в жодному разі не рекомендується лити на скло автомобіля гарячу воду з метою швидшого відтавання, адже різкий перепад температури гарантовано призведе до руйнування скла.

Читайте також:

Не повторюйте цю серйозну помилку: чому не можна сідати за кермо в кедах чи кросівках

Діставайте теплий одяг: в Україну йдуть перші заморозки під мінус 5

Остерігайтеся неприємностей у дорозі: чому в дощ можуть погано працювати гальма

Будуть великі проблеми: хто з українців ризикує залишитись без виплат і що потрібно знати