Цього разу наші шановні читачі дізнаються, як одеські Ткаченко та Вавриш, яких місцеві блогери називають "мародерами", остаточно добивають в Одесі індустрію виробництва кіно "Одеська кіноіндустрія". Також є історія про те, як "підвисло" 6,6 га землі на Французькому бульварі.

Про це пише український блогер із Одеси у своєму Telegram-каналі "Ірочка розповість...".

Олександр Ткаченко, фото Новое Время

Ось, що повідомляє у своїй публікації блогер:

Почну з кінця за час "управління" колишнім міністром культури Ткаченка та київським забудовником Вавришем, в Одеській кіностудії проведено сумнівних та ризикованих операцій на 410 млн гривень.

А тепер докладніше. 2020 року Україна через недбалість Міністерства культури втратила контроль над Одеською кіностудією, яка перейшла у фактичну власність народного депутата від "Слуги народу" та колишнього міністра культури Олександра Ткаченка та знаменитого київського забудовника Андрія Вавриша. Із цього періоду "Одеська кіностудія" була збитковою.

Андрій Вавриш

Вавриш та Ткаченко навмисно не проводили зборів акціонерів, щоб хоч якось стабілізувати ситуацію. А стабілізувати ситуацію можна було. Наприклад, не було передано авторських прав на використання національної культурної спадщини та загальнодержавної власності України Фільмофонду створеного ДП "Одеська кіностудія художніх фільмів" у період з 1955 по 1991 рік. Йдеться про 269 фільмів. Таких, як: "Д'Артаньян і три мушкетери", "Пригоди Електроніка", "Місце зустрічі змінити не можна". Для розуміння лише на авторських правах Одеська кіностудія не отримала майже 13 млн гривень.

5,5 мільйона "Одеська кіностудія" втратила за сплатами штрафів, пені та за рішеннями судів. До речі, з цих грошей 4,8 млн пішли Ткаченка. Але найголовніше, мародери Вавриш та Ткаченко не зареєстрували майнові права на землю "Одеської кіностудії". Йдеться про спробу вкрасти 6,6222 га землі на Французькому бульварі. Початкова вартість землі майже 62 млн. гривень.

Публікація Ирочка расскажет, скріншот: Telegram

Ірочка дуже чекає на реакцію з Києва. Мало хто так зухвало знищував величезний пласт Одеської культури та історії.