Українцям розповіли доволі несподівану інформацію, яка може перевернути все з ніг на голову. Стало відомо, що є дні, коли не можна мити голову. Так, цю процедуру потрібно робити у спеціально відведені дні, щоб не залучити до себе неприємності та невдачі.

Відповідну публікацію розмістили на порталі новин «telegraf»

Насамперед потрібно повідомити, що існує спеціальний графік для миття голови. Якщо дотримуватися звичок і слідувати графіку, можна втекти від невдач і досягти явного успіху у житті. Це говорить про те, що якщо помити голову у несприятливий день, то можна залучити нещастя та навіть бідність.

Зазначається, що голову категорично забороняється мити в понеділок, тому що ваші свіжі ідеї можуть зникнути. П'ятниця – несприятливий день для цієї процедури, тому що можна залучити невдачі на любовному фронті. Якщо ж помити голову в неділю, це може викликати проблеми у фінансовому плані і від вас може відвернутися успіх.

Існують сприятливі дні для миття голови: вівторок, середа, четвер і субота. Якщо робити цю процедуру саме за таким графіком, то нібито можна покращити працездатність, з'явитися бадьорість та гарний настрій, а життя стане успішнішим.

Читайте також:

Графік магнітних бур на січень 2023 року: які дні будуть найжорсткішими

Путін хотів взяти Київ за кілька годин: ЗМІ показали секретний графік із захоплення української столиці

Без світла доведеться сидіти довше: в Укренерго вже попередили людей

Українцям розповіли, як безпечно зігрітися у квартирі при відключенні тепла та світла