Перше, що змінюється восени, – температура та довжина світлового дня. В умовах постійного зниження температури та збільшення тривалості ночі, організму людини потрібно більше тепла. Найбільш очевидним виходом є наповнення своєї тарілки теплою їжею. Осінній сніданок може складатися із запеченого в духовці омлету, сирів або хрумкого тосту з авокадо та яйцем пашот. Від лінивої вівсянки відмовлятися не потрібно - достатньо підігріти масу, що настигла в холодильнику. Не варто забувати і про склянку теплої води натще і трав'яний чай.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяПро позитивний вплив сезонних овочів та фруктів слід говорити. Яблука, наприклад, є чудовим джерелом клітковини, а гарбуз добре впливає на кишечник. До того ж, певні вітаміни та тепло людський організм отримує від сонця, а коли сонячного світла стає менше, баланс допомагають заповнити доступні овочі та фрукти. Корисно мати запас із заморожених локальних ягід, які принесуть необхідну організму енергію особливо холодні дні. Так, запечене яблуко або панкейки з цільнозернового борошна з ягідним джемом на сніданок здатні налаштувати на весь день.
Частою помилкою у формуванні осіннього меню стає збільшення розміру порцій. Так, в холодну пору року організму людини потрібно більше їжі. Але в цьому випадку "більше" – не про кількість. Коли влітку нам достатньо курячої грудинки та тарілки салату, то восени зелене листя можна замінити запеченими овочами. І якщо на сніданок ми звикли хрумкі гранола з йогуртом і фруктовим салатом, то зараз, можливо, краще змінити курс на теплу кашу на молоці. Порція залишиться такою самою, поживність збільшиться, а корисні властивості нікуди не зникнуть.
Читайте також:
Порізана картопля з фаршем: рецепт ситного сніданку на всю родину
Додаємо сир та ковбаску: незвичайний рецепт "дачних голубців"
Ласощі до чаю: як зробити солодкі цукати з гарбуза. Рецепт