Відразу п'ять українських дипломатів в один момент залишилися без своїх посад. Президент Зеленський звільнив українських послів у Грузії, Словаччині, Португалії, Ірані та Лівані.

Як повідомляє Оглядач, причини не вказуються, але кілька з них раніше відкликали для консультацій через ставлення держав до війни РФ проти нашої країни. При цьому гарант призначив послів в Таджикистані і Новій Зеландії, відповідні документи під №439-445 містяться на сайті Офісу президента.

Так, своїми указами Зеленський звільнив посла в Грузії Ігоря Долгова, у Словаччині – Юрія Мушку та Португалії – Інну Огнівець.

Всі троє дипломатів займали ці посади тривалий час і були призначені ще п'ятим президентом України Петром Порошенком – в 2015-2017 роках, зазначає видання.

Долгова 1 березня відкликали для консультацій через недружні кроки Тбілісі на тлі військового вторгнення РФ.

Популярні новини зараз

Звільнення Криму: за евакуацією кримчан візьметься особисто Путін. Тука вже попередив

Цього довго чекали: Зеленський розповів про "хороші новини"

Війська Путіна вже здаються: російські командири кинули свої війська на правому березі Дніпра та втекли

Горе у Володимира Остапчука: шоумен повідомив про втрату близької людини

Показати ще

Також звільнені надзвичайні і Повноважні посли України в Ісламській Республіці Іран - Сергій Бурділяк і Ліванській Республіці – Ігор Осташ.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що президент Зеленський планує звільнити з посади голови Служби безпеки України свого друга дитинства Івана Баканова через низку невдалих операцій і втрат у Херсоні.

Читайте також:

У розвідці розповіли про ймовірність перевороту в Кремлі і ліквідації Путіна.

Знак з небес: патріарх Кирило впав на підлогу прямо посеред храму. Відео.

У НАТО вже розповіли, чим закінчиться війна в Україні.