Якось екс-балерина Анастасія Волочкова в інтерв'ю журналістам заявила, що російські спортсмени - це великі герої, тому Росію і не люблять за кордоном". У легендарного футболіста, якого знають у всьому світі, Андрія Шевченка народилася ідея, як зробити, щоб про них забули назавжди.

Так, стало відомо, що Андрій Шевченко, кращий футболіст Європи 2004 року, головний тренер національної збірної України (2016-2021 рр), легендарний спортсмен, якого знають у всьому світі, і герой України спільно з "1+1 media" запустив проект "Спортивний фронт".

Мета кампанії-блокування російських збірних і команд, бойкот спортсменів-росіян, які висловилися за війну або не озвучили свою позицію, і всебічна підтримка українського спорту.

За словами Шевченка, те, що він почав - це масштабна комунікаційна кампанія, а також серія ініціатив, відеороликів та акцій, покликаних привернути увагу міжнародного спортивного ком'юніті до війни в Україні.

У Мережі вже можна подивитися перший відеоролик проекту, героєм якого особисто став Андрій. Відео знято на стадіоні в частково зруйнованому від ракетного удару мікрорайоні, де свого часу жив Шевченко з сім'єю.

Лейтмотив відео - "мовчання вбиває". Команда проводить яскраві паралелі, в яких умовах сьогодні змушений жити кожен українець в результаті війни Росії і як мовчання російських спортсменів, що мають колосальну аудиторію по всьому світу, щодня вбиває багатьох невинних людей.

"Українські стадіони замовкли... Однак ми, спортсмени всього світу, не повинні мовчати. Закликаю кожного підтримати бойкот російських спортсменів, збірних і команд, поки йде війна. Підтримайте Україну на спортивному фронті", – закликає Андрій Шевченко у відео.

Читайте також:

Син Лукашенка вирішив підтримати Україну, а його папаня знову зганьбився

Переможниця Паралімпійських ігор-2020 в Токіо з пауерліфтингу Мар'яна Шевчук, яка виграла зі світовим рекордом "золото" чемпіонату світу в Тбілісі, розбилася в автомобільній аварії у Вінницькій області.

Не хоче в Україну: в РФ прямо на жвавій трасі рвонув БТР з боєкомплектом. Відео