Існують кілька вражаючих фактів, які перевернуть ваше уявлення про історію та сучасність.

Детальніше про це повідомляє muz4in.net.

ЗАСТІБКИ ДЛЯ БЮСТГАЛЬТЕРА

Мало хто знає, але застібки для бюстгальтера придумав письменник Марк Твен, який дико не любив підтяжки, так як вони передавлювали плечі. Так він винайшов кріплення, які утримували б штани на талії без неприємних відчуттів.

Письменник отримав патент 19 грудня 1871 року. Крім штанів, ці кріплення використовувалися в сорочках, корсетах, нижній білизні, і лише потім дійшли до бюстгальтерів.

КАБЛУК

Зараз нам складно уявити собі чоловіка на підборах. Однак саме з них і почалася мода. Вперше в Х столітті взули перських солдатів. Це дозволяло краще балансувати під час стрільби і спростило їзду на конях. У XVII столітті каблуки увійшли в моду в Європі, де їх в основному носили чоловіки-аристократи. Трохи пізніше і жінкам полюбився каблук, який дозволяв візуально зробити ступню меншою.

ТОРБИНКА

Прабатьками сучасних сумок служили вузлики і мішечки. Оскільки в основному чоловіки займалися торгівлею і їм необхідно було ховати кудись гроші, то вони спритно використовували дане пристосування. Жінки почали набагато пізніше носити сумочки для ключів, які пришивали на поділ сукні.

СТРИНГИ

Стрінги були винайдені для прикриття геніталій чоловіків. По суті, це два полотнища, які були з'єднані тонкими мотузочками. У такій білизні сідниці залишалися відкритими. Чоловікам було зручно займатися військовим ремеслом в такій білизні, тому що вони не обмежували руху. Пізніше ця мода пройшла. Жінки почали носити стрінги після 1939 року, коли стриптизеркам було наказано прикривати свої геніталії, і ті обрали саме стрінги.

ПРОКЛАДКА

Як би дивно це не звучало, але прокладки були винайдені для чоловіків. У 1914 року керівники американської компанії Kimberly-Clark (яка після і стала виробником перших прокладок) в Європі знайшли новий матеріал з целюлози і паперу. Целлюкоттон, як його називали, вбирав в п'ять разів більше води, ніж звичайний бавовна, і коштував удвічі менше. Матеріал був перевезений в США, проте поки не знали, як правильно і куди його застосувати. Однак вже в Першу світову війну вчені з'ясували, що матеріал відмінно підходить для перев'язки солдатів. Вже після медсестри зрозуміли, як його застосувати в жіночих цілях.

ПАНЧОХИ

Спочатку панчохи носили тільки чоловіки, причому як багаті, так і бідні. Жінкам полюбився цей предмет гардероба тільки в XVIII столітті, і вони стали настільки популярні у жіночого населення, що чоловіки були змушені відмовитися від панчіх.

ДЖИНСИ СКІННІ

Такі джинси були винайдені в період золотої лихоманки. Перші штани створено Джейкобом Девісом в 1873 році. Проте винахід тісно пов'язаний з ім'ям Леві Страусса, німецького іммігранта, який переїхав до Нью-Йорка в 1851 році. Леві працював у текстильному магазині свого брата до 1853 року, коли він відкрив текстильний магазин у Сан-Франциско, куди заявився Джейкоб Девіс. Він має міцний текстильний матеріал, здатний витримати важкі умови експлуатації. Леві продав йому джинсовий матеріал, який Девіс перетворив на першу пару джинс. Після 1930 року джинси почали носити жінки.

РОЖЕВИЙ ОДЯГ

Зараз рідко можна зустріти чоловіка в одязі рожевого кольору. Адже є "дівчачі" кольори і "хлопчачі". Однак до 1900-х років все було інакше. Маленькі діти всі ходили в білих сукнях, які не утрудняли руху і були легкі в пранні. А вже дорослі чоловіки носили рожевий одягу, в той час як жінки – блакитний. Це було красивіше, на думку суспільства. Зараз же все змінилося навпаки.

Раніше Hyser повідомляв, українські школярі переходитимуть на дистанційне навчання.

Також, в Україні скасують пільговий проїзд у громадському транспорті.

Нагадавши, у Дніпрі сталася НП.