В Україні погіршилася епідемічна ситуація.

Уточнюється, що Івано-Франківська та Сумська області були віднесені в "помаранчеву зону" епідемічної небезпеки за останніми показаннями. Відповідною інформацією з цього приводу поділилася в прес-службі МОЗ, пише "Апостроф".


Станом на 16 січня, в Івано-Франківській та Сумській областях епідемічна ситуація з коронавірусом змінилася в гірший бік. Останні кілька днів було зафіксовано зростання коефіцієнта виявлення випадків інфікування.

Так, в Івано-Франківській області цей показник становить 27,9%, а в Сумській - 26,9%. При тому, що допустима норма не повинна становити понад 20%. З цього слід зробити висновок, що зазначені регіони відповідають "помаранчевій" зоні карантину, а всі інші області України - "жовтій".


До слова, варто відзначити, що помаранчевий рівень епідемічної небезпеки не передбачає введення додаткових карантинних обмежень для бізнесу або населення. Проте це явна ознака того, що регіон найближчим часом може опинитися в "червоній" зоні карантину.

Загалом станом на сьогодні, в Україні зафіксовано 3,93 млн випадків інфікування коронавірусом, з них 105 тисяч людей померли в результаті ускладнень від хвороби. У зв'язку з цим, український уряд не перестає нагадувати про важливість дотримання запобіжних заходів, а саме носіння маски в громадських місцях і необхідної дистанції.

Раніше "Hyser" писав про те, що в Україні помітно погіршується епідемічна ситуація.

Також наш портал повідомляв, що Україну чекає 40 тисяч захворювань добу, про що вже попереджали експерти.

Нагадуємо, що Україну чекає нова хвиля локдаунів через поширення нового штаму вірусу.