В уряді України заявили про те, що з 1 квітня буде збільшена ціна на електроенергію.

В Україні вже не раз підіймалося питання про збільшення ціни на електроенергію. Цього разу уряд назвав дату цієї події-1 квітня. Ціна зросте до 3,48 грн/кВт. Таким чином з 1 квітня 2021 року «пільгові» кіловати повернуться у збільшеній до 300 на місяць формі, а ось понад це значення доведеться платити вже по 3,48 грн/кВт.

Згідно опублікований нардепом Олексієм Гончаренком таблиці правок до постанови Кабміну, при споживанні електроенергії до 300 кВт*год на місяць вартість 1 кВт*год електроенергії становитиме 1,68 грн, а вже понад 300 кВт*год - 3,48 грн/кВт.

Крім того, відразу ж були встановлені і 2 - і 3-зонні тарифи. Нагадаємо, що вони як правило диференційовані за періодами часу. Для двозонного тарифу вартість електроенергії в нічний час (з 23:00 до 07:00 годин) - 0,5 тарифу, а в інші години - повний тариф.

Таким чином, вже з наступного місяця українцям доведеться ще більше платити за електроенергію. Нагадаємо, що раніше в Україні були збільшені тарифи на газ, опалення, гарячу і холодну воду. Про підвищення тарифу на електроенергію також відразу говорили, але ніхто на той момент ніяких дат не називав. Багато українців не могли розраховувати на те, що це станеться так швидко.

Також ті, хто отримує субсидію, будуть платити трохи менше, ніж інші люди. Але все одно підвищення тарифів торкнеться і їх. Тому українцям вже варто зараз готуватися до підвищених тарифів і не дивуватися тим сумам, які вони побачать у своїх платіжках. Благо, що вже скоро закінчення опалювального сезону.

Раніше Hyser писав про те, що експерт розповів, який газ отримують українці, в це складно навіть повірити.

Також писали, що одну з областей України залишили без опалення, як люди житимуть зараз ніхто не сказав.

Нагадаємо, що Коболєв пропонує показати українцям ринкові тарифи на газ, що буде без річних тарифів.