В Росіїсталася надзвичайна ситуація

Відомо, що інцидент стався в Оренбурзькій області. Як передає видання Інтерфакс, там загорівся газопровід. На місце інциденту виїхали спеціалісти.

Так, журналісти, посилаючись на російське Міністерство енергетики, повідомляють, що інцидент стався сьогодні, 23 лютого, приблизно о сьомій годині ранку. Тоді в магістральному газопроводі "Оренбург-Новопсков" впав тиск газу. Вже через деякий час падіння тиску продовжилося по магістральному газопроводу "Союз". Приблизно о дев'ятій годині спеціалісти прийняли рішення вимкнути ділянку газопроводу від нульового до 123 кілометра магістрального газопроводу "Союз". В результаті через таку аварію транзит газу через ГВС "Олексіївка" в Казахстан було припинено на деякий час.

Після цього стало відомо, що на газопроводі стався сильний вибух, а через це і пожежа. Зазначається, що через це спеціалісти оголосили Надзвичайну ситуацію в Оренбурзькій області. На щастя, ця ділянка, де сталися вибуї та пожежа, знаходяться занадто далеко від населених пунктів. Завдяки цьому ніхто з жителів не постраждав, зазначають в ЗМІ. Крім того, немає і жахливих руйнувань на аварійному місці.

Вже відомо, що приблизно о третій-четвертій годині дня спеціалістам вдалося повністю ліквідувати пожежу. За інформацією від місцевої влади, в результаті Надзвичайної ситуації обидва газопроводи були пошкоджені. Проте, як говорить губернатор Оренбурзької області, на те, щоб відремонтувати аварійну ділянку, спеціалістам знадобиться небагато часу - приблизно дві доби. Напевно, саме тоді повернуть транзит газу через ГВС "Олексіївка" в Казахстан.

Нагадаємо, раніше портал Hyser писав про те, щов Єгипті сталася жахлива аварія з туристичним автобусом. Відомо, що серед постраждалих є українці. З'явилися подробиці інциденту.

Також повідомлялося, що в Києві сталося жахливе ДТП за участі легкового авто та поїзда. Відомо, що, на жаль, в результаті аварії загинула людина. З’явилися подробиці аварії в столиці.

Крім того, в Криму сталася масова аварія за участю одразу 32 автомобілів. З’явилися деталі жахливого ДТП.