На очень популярном сайте объявлений под названием «auto.ria» можно найти довольно интересное предложение. Одни украинец продает свою Таврию за 700 долларов США в Киеве.

Соответствующую информацию можно найти на сайте объявлений «auto.ria.com»

Таврия: скрин из объявления
Таврия: скрин из объявления

«Авто у впевнеому робочому стані, завжди заводиться, масло не їсть, ніде не капае, інжектор , конь для роботи ніколи не підводив кожен день їздить, Ідеальний у всьому окрім кузова, але це не заважало мені їм користуватись.Багато замінено та пороблено по ходовці й мотору..Зроблений чіптюнінг, ,машина пушка.Відреставрована рульова рейка, зроблено розвал сходження, ,гальмівні диски, новий бензонасос, паливний фільтр а також повітряний, короче робив для того щоб нічого не заважало користуватись по роботі, але щоб зрозуміти треба проїхатись, точно сподобається.Кузов підробить треба , але мені не принципово, мені щоб іздила гарно.Та і часу немає їм займатись», - подписано объявление.

Таврия: скрин с объявления
Таврия: скрин с объявления

Кроме этого, автор решил написать о расходе своего автомобиля.

«Світдо є, електрика працюю, расход 5-6 літрів.Разом віддам кучу запчастин, 2 стойки передні у зборі, рульову рейку під реставрування, задні барабани 2 шт, шруз, бензонасос, нову катушку запалення та й ще кучу всього».

Таврия: скрин из объявления
Таврия: скрин из объявления

Если обратить внимание на фотографии, то можно с легкостью заметить, что данный автомобиль – практически весь гнилой. Однако автору данного объявления это не мешает просить за этот автомобиль 700 долларов по курсу более чем 40 гривен. Если перевести эту полную сумму в гривны, то получится приблизительно 30 тысяч.

Таврия: скрин из объявления
Таврия: скрин из объявления

В сети показали самые редкие версии ЗАЗ "Таврия": некоторые вы не видели. Фото

"Космическая Таврия": как выглядел прототип ЗАЗ, которым любуются до сих пор