Президент США Дональд Трамп особисто оголосив лауреатів 48-ї Премії Центру Кеннеді, серед яких рок-гурт Kiss, актор Сільвестр Сталлоне та легендарна співачка Глорія Гейнор, відома хітом I Will Survive.

Але одного з очікуваних гостей на червоній доріжці не буде — Том Круз відмовився від нагороди.

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Як повідомляє Euronews, актор послався на складнощі зі своїм розкладом. Інформацію підтвердили кілька джерел, знайомих із роботою Центру Кеннеді.

Цікаво, що цього року Трамп, який став новим головою Центру, вирішив особисто вести церемонію та активно брати участь у відборі лауреатів. Це контрастує з його першим терміном, коли президент навіть не відвідував вручення. Тим часом рішення Круза пропустити подію додало додаткової інтриги до події, яка вже і так обіцяє бути зірковою.

Том Круз. Фото: скріншот YouTube-відео
Том Круз. Фото: скріншот YouTube-відео

Читайте також:

Мережу розсмішило каченя, схоже на Тома Круза. Відео розлетілося по Мережі.

Фінал "І просто так": Керрі Бредшоу знову сама, але вже не самотня, а от Шарлотта врятувалась.

Важка операція й лікарняний стендап: як батько Тейлор Свіфт пережив п’ятиразове шунтування та змусив усіх сміятися.