Андрій Данилко виставив на аукціон Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому Фредді Мерк'юрі їздив до останніх днів життя. Відомо, що цей аукціон буде проведено 5 листопада у Лондоні, повідомляє Стіна .

При цьому організатори не роблять внесків, а це означає, що всі 100 відсотків прибутку підуть на добру справу. Стало відомо, на що саме артист хоче зробити внесок.

Як виявилось, кошти з продажу унікального автомобіля Андрій Данилко передасть на те, щоб була безоплатна допомога в Україні за найновішими медичними стандартами для дорослих та дітей, які постраждали внаслідок війни. Це буде перший сучасний реабілітаційний центр в Україні Superhumans.

Відомо, що для будівництва реабілітаційного центру вже залучено велику команду. Раніше проект уже підтримали Стінг та його дружина Труді, британський бізнесмен Річард Бренсон, перша леді Олена Зеленська, американський актор Лієв Шрайбер.

Варто зазначити, що давно в інтерв'ю Андрій Данилко розповідав, що колись купив цей Rolls-Royce, бо є фанатом легендарного співака Фредді Мерк'юрі. Однак так вийшло, що досі в Україну артист цей автомобіль не міг перевезти. Раніше він хотів передати його до музею гурту Queen, але тепер вирішив, що зараз потрібна допомога Україні.

Читайте також:

Українців попередили офіційно: зима буде надзвичайно тяжкою

Погані справи: Оля Полякова на грузинських «Танцях із зірками» отримала мізерний бал

Готуємо автомобіль до зими: що має бути під рукою, щоб не потрапити в халепу