Не секрет, що російського виконавця Діму Білана давно підозрюють в "нетрадиційній" орієнтації і зв'язках з колегами по зоряному цеху.

40-річний артист ніколи не був одружений офіційно і вважає за краще не коментувати своє особисте життя і розмовляти в основному на тему творчих досягнень. Втім, у зоряного трудоголіка час від часу трапляються алкогольно-нервові зриви і він віщає на публіку про те, як йому складно/він втомився і трудиться, не покладаючи мікрофона…

Наприклад, нещодавно після корпоративу в Казахстані Виконавець влаштував нетверезу сповідь і вийшов в ефір з стані алкогольного сп'яніння. Тоді він заявив, що завжди чесний перед собою і повідомив, що у нього є таємниці, про які він, на жаль, не може ними поділитися. На ранок після свого "бенефісу" музикант не став виправдовуватися і з головою занурився в роботу.

А днями в росЗМІ розсекретили особистість» бойфренда " Діми Білана-ним виявився актор і режисер Іван Ніколаєв. За інформацією інсайдерів, артисти доклали максимум зусиль, щоб не бути поміченими, але секретна операція «Мальдіви» з тріском провалилася і уважні інтернет-користувачі з'ясували, що артисти відпочивають разом. Збігаються локації на їх фото, але спільних кадрів, зрозуміло, немає.

Ну, а поки в мережі обговорюють його роман з популярним актором, сам Діма Білан вчиться шукати і відновлювати рівновагу:

І збирається з думками перед важливим етапом у своєму житті:

Раніше "Hyser" писав про те, що актор Сергій Безруков вперше показав свого піврічного сина.

Також наш портал розповів про те, що чоловік Наташі Корольової заствітив свою "чоловічу гордість" і нарвався на критику в мережі.

Нагадуємо, що Христина Асмус позувала в компанії привабливого чоловіка і розповіла, які стосунки їх пов'язують.