Олександр Усик вже майже 13 років одружений на своїй шкільній любові Катерині. Пара виховує трьох дітей - дочку і двох синочків. Історія їхнього кохання досить цікава і трохи казкова.

Познайомилися в школі, Усик довго домагався уваги дівчини, потім зустрічалися, а після кар'єра боксера пішла вгору, і сталися перші розбіжності на грунті «зоряної хвороби» спортсмена. Однак і це побороли, і з тих пір живуть душа в душу, виховуючи чудових дітей і розділяючи прості радості спільного життя.

Катерина веде закритий спосіб життя, не демонструє багатство і брендові речі, не їздить на дорогущих автомобілях. А тому будь-який спільний кадр подружжя викликає дикий захват у шанувальників.

Ще в далекому 2019 році Олександр і Катерина знялися в шикарній новорічній фотосесії у київського фотографа, яка досі публікує кадри з тієї зйомки.

На фото Усик ніжно обіймає дружину, яка одягла шикарне шовкове плаття на тонких бретелях, який можна сплутати з нічною сорочкою. До слова, бюстгальтер дівчина "забула" надіти.

Шанувальники по-різному поставилися до фото. Були ті, хто захоплювався парою, а також ті, хто критикував.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що Кім Кардашьян у відкритому купальнику позувала на пляжі.

Нагадуємо, що співачка MARUV показала смішні фото чоловіка.

Також портал Hyser інформував, що Тіна Кароль звернулася до фанатів за допомогою.