Яскравість Віри Брежнєвої не тільки в оригінальних композиціях, які виходять з-під пера талановитого композитора і чоловіка Костянтина Меладзе, але і в приголомшливій зовнішності зірки.

У плані зовнішності, співачка створила себе самостійно: правильне харчування, спорт, б'юті-процедури, секрети по догляду за собою – все це допомагає залишатися зірці завжди юною, квітучою, барвистою. Віра Брежнєва в 39 років продовжує виглядати, немов їй 28.

Не так давно, співачка опублікувала шикарний знімок на своїй сторінці в мережі Instagram, де засвітила сталевий прес і соковите декольте. Вбрання співачка немов тисячі софітів відбивало світло камери, роблячи зірку ще яскравішою. Стрази і камені нібито служили фоном для ідеального тіла співачка.

Шанувальники залишилися задоволені професійним фото знаменитості. Фанати засипали компліментами і коментарями публікацію, вкотре відзначаючи неперевершену красу улюбленої співачки.

Раніше інформаційний портал Hyser повідомляв, що музична виконавиця Віра Брежнєва повільно роздяглася на камеру, загадково посміхаючись.

Нагадуємо також, що співачка Віра Брежнєва показала найдорожчий подарунок від Костянтина Меладзе, про який мріють мільйони жінок.

Також портал Hyser інформував, що Віра Брежнєва сказилася і "вирізала" чоловіка зі спільної фотографії з відпочинку.