Британські дослідники змогли з'ясувати користь коричневого рису

Багато людей стурбовані проблемою зайвої ваги і шукають способу від нього позбутися, вдаючись до різних дієт. Нещодавно британські вчені провели дослідження, за результатами яких з'ясувалося, що від вісцерального жиру допомагає позбутися коричневий рис. Примітно, що вживання звичайного рису подібного ефекту не виробляє. Про це повідомляє iнформаційний портал "голос.иа".

Повідомляється, що протягом восьми тижнів дві групи випробовуваних сиділи на спеціальних дієтах. У дієті однієї групи було багато білого рису, а в дієті другої — коричневий. При цьому всі учасники експерименту страждали від метаболічного синдрому або ряду розладів організму, що підвищують ризик цукрового діабету і захворювань серця. У підсумку з'ясувалося, що дієта з коричневого рису дозволяє відчутно схуднути, а також знижує рівень інсулінорезистентності і кількість холестерину в крові.

Інсулінорезистентність це стан, що передує діабету другого типу. Знижений же холестерин означає, що ймовірність інсульту та інфаркту, а також інших серцево-судинних захворювань, знижена.

Коричневий рис є складним вуглеводом, який повільно виділяє енергію і регулює рівень цукор в крові, в той час як після звичайного рису це значення різко підскакує, після чого швидко руйнується, через що людина знову відчуває голод.

Нагадаємо, що вісцеральний жир, який розташовується не під шкірою на животі, в людському тілі, де набрякає внутрішні органи, такі як кишечник і печінку. Зайве його кількість призводить до розвитку метаболічного синдрому, а позбутися від нього дуже важко.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що українцям розповіли, скільки можна з'їсти паски, щоб не нашкодити здоров'ю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що експерти розповіли, який напій дозволяє позбутися зайвої ваги.

Також "Hyser" писав, що лікарі розповіли, які крупи позитивно впливають на серцево-судинну систему.